Ofertă acceptată Cumpărare directă

THUJA OCCIDENTALIS SMARAGD H80-100CM

Număr anunț
DA20049176
Autoritate contractantă
COMUNA SOFRONEA (CUI 3519593)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
523,68 RON
Valoare atribuită
523,68 RON
Data publicării
13.04.2018 08:30
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

523,68 RON

din 523,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.