Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,6% sub estimat
Seringi
- Număr anunț
- DA20053072
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.331 RON
- Valoare atribuită
- 923,70 RON 30,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.04.2018 11:09
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
923,70 RON
din 1.331 RON estimat
30,6%
Adjudecat la 69,4% din estimat · economie 407,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.