Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Actualizare Plan Urbanistic General, Comuna Salcioara, Dambovita

Număr anunț
DA20052535
Autoritate contractantă
Comuna SALCIOARA (CUI 4344236)
Furnizor / câștigător
AREAL DESIGN SRL (CUI 24735859)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76.000 RON
Valoare atribuită
76.000 RON
Data publicării
13.04.2018 10:44
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76.000 RON

din 76.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.