Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cabinet de exterior - pentru INCDTIM Cluj
- Număr anunț
- DA20052112
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
- Furnizor / câștigător
- DIGITAL TELECOMMS SRL (CUI 8922600)
- Cod CPV
- 31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.475,56 RON
- Valoare atribuită
- 9.475,56 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 10:28
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.475,56 RON
din 9.475,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro