Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat

Banda adeziva netesut 10cmx10m Help Pore perforata/ Leucoplast pe suport material netesut 10cmx10m

Număr anunț
DA20050259
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
59,50 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
13.04.2018 09:18
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59,50 RON

din 60 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 0,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.