Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flansa rotunda plata pentru sudura DN1000PN10

Număr anunț
DA20046868
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL VALVES SRL (CUI RO15526373)
Cod CPV
44212314-3 · Flanse pentru conducte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.452 RON
Valoare atribuită
5.452 RON
Data publicării
12.04.2018 15:30
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.452 RON

din 5.452 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.