Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta medicina muncii
- Număr anunț
- DA20044281
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
- Furnizor / câștigător
- CLINICA LIFE-MED SRL (CUI 17135819)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 55.000 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 13:39
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
55.000 RON
din 55.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro