Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teava PAFSIN

Număr anunț
DA20042058
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
Furnizor / câștigător
AMIBLU ROMANIA S.R.L. (CUI RO15016595)
Cod CPV
44141000-0 · Tuburi protectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.225,42 RON
Valoare atribuită
78.225,42 RON
Data publicării
12.04.2018 12:18
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.225,42 RON

din 78.225,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.