Atribuită Cumpărare directă

PANSAMENT FIXARE CVC TIP TEGADERM CU PACH CHG 10X12 cm 7x8,5cm

Număr anunț
DA36077738
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.000 RON
Data publicării
04.07.2024 14:27
Data finalizării
05.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.000 RON