Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 29,4% sub estimat
BILOXXI RAFT 180X90X45CM 265KG
- Număr anunț
- DA20046939
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUCERDEA (PRIMARIA COMUNEI CUCERDEA) (CUI 4728172)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.427,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.007,50 RON 29,4% sub estimat
- Data publicării
- 12.04.2018 15:35
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.007,50 RON
din 1.427,70 RON estimat
29,4%
Adjudecat la 70,6% din estimat · economie 420,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.