Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aripi de pui romanesti, Piept de pui fara os romanesc, Pulpe de pui fara spate romanesti

Număr anunț
DA20050388
Autoritate contractantă
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAIL SADOVEANU (CUI 5051390)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
887,22 RON
Valoare atribuită
887,22 RON
Data publicării
13.04.2018 09:23
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

887,22 RON

din 887,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.