Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RENOVARE TRASEE CONDUCTE APA RECE-APA CALDA IN SUBSOLURI, De 60-110 MM
- Număr anunț
- DA20035407
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- DOX GEN INSTAL SRL (CUI RO15176979)
- Cod CPV
- 45232151-5 · Lucrari de constructii de renovare a conductelor de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.584 RON
- Valoare atribuită
- 99.584 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 15:55
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99.584 RON
din 99.584 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro