Atribuită Cumpărare directă

Darling Cu Vita si Legume Pt Caine 15 KG

Număr anunț
DA36077987
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.835,32 RON
Data publicării
05.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.835,32 RON