Ofertă acceptată Cumpărare directă

ESENTE ROM / VANILIE

Număr anunț
DA20056856
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala " Dimitrie Cantemir" Vaslui (CUI 19183960)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI RO17975603)
Cod CPV
15892000-7 · Sucuri si extracte vegetale, substante peptice si agenti de ingrosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,50 RON
Valoare atribuită
12,50 RON
Data publicării
13.04.2018 13:34
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,50 RON

din 12,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.