Ofertă acceptată
Cumpărare directă
JOE XXL CACAO CIOC46G NUMAR DE REFERINTA: 00813 PRET DE CATALOG: 0,96 RON / Unitate de masura UNIT
- Număr anunț
- DA20047673
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149,76 RON
- Valoare atribuită
- 149,76 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 16:32
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
149,76 RON
din 149,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro