Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sosete

Număr anunț
DA20049021
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
Furnizor / câștigător
INTREP.FAMILIALA KOVACS-KINGS (CUI RO8950960)
Cod CPV
18317000-4 · Sosete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,94 RON
Valoare atribuită
2,94 RON
Data publicării
13.04.2018 08:21
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,94 RON

din 2,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.