Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROGRAM INFORMATIC

Număr anunț
DA20042719
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „MARIN SORESCU” BULZESTI (CUI 15089180)
Furnizor / câștigător
SISTEM DISTRIBUTION GROUP SRL (CUI RO37231675)
Cod CPV
72322000-8 · Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
12.04.2018 12:38
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.