Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pompa submersibila drenaj qp900c(tp01043)

Număr anunț
DA20029066
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,25 RON
Valoare finală
230,25 RON
Data publicării
11.04.2018 09:45
Data finalizării
13.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.