Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale publicitare - mape-POCU/140/4/2/115059

Număr anunț
DA20046674
Autoritate contractantă
ASOCIAȚIA CENTRUL DIECEZAN CARITAS IASI (CUI 4488681)
Furnizor / câștigător
GALAXY DESIGN SRL (CUI 17663946)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
12.04.2018 15:22
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.