Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXPERT ACHIZITII PUBLICE 1-8 IULIE - MAMAIA

Număr anunț
DA20049911
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Etnografie si Arta Populara Baia Mare (CUI 19235350)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.964 RON
Valoare atribuită
2.964 RON
Data publicării
13.04.2018 09:04
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.964 RON

din 2.964 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.