Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Robineti wafer DN200 PN 16; DN125 PN16; DN100 PN16.

Număr anunț
DA20047363
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRARII DOMENIULUI PUBLIC (CUI 9509173)
Furnizor / câștigător
EUDIS SA (CUI RO7895515)
Cod CPV
42130000-9 · Robinete, vane si dispozitive similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.932 RON
Valoare atribuită
2.932 RON
Data publicării
12.04.2018 16:00
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.932 RON

din 2.932 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.