Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet echipament informatic si accesorii de biroucu exceptia mobilierului si a pachetelor software
- Număr anunț
- DA20046403
- Autoritate contractantă
- Comuna Racova (CUI 4455226)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.068,84 RON
- Valoare atribuită
- 2.068,84 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 15:10
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.068,84 RON
din 2.068,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro