Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop X541UV CI3-7100U 15" 4GB/500GB X541UV-GO1046 ASUS

Număr anunț
DA20046373
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Gospodarie Comunala si prestari servicii destinate protectiei populatiei Costinesti (CUI 14232701)
Furnizor / câștigător
ITLAB SERVICES & SECURITY SRL (CUI RO30928269)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.625,20 RON
Valoare atribuită
1.625,20 RON
Data publicării
12.04.2018 15:09
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625,20 RON

din 1.625,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.