Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPORT TV

Număr anunț
DA20042467
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
Cod CPV
30237260-9 · Suporturi de montare pe perete pentru monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,67 RON
Valoare atribuită
180,67 RON
Data publicării
12.04.2018 12:31
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180,67 RON

din 180,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.