Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse machiaj

Număr anunț
DA20042790
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
Furnizor / câștigător
MALU WILZ BEAUTY RO SRL (CUI RO15911662)
Cod CPV
33711200-9 · Produse de machiaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.048 RON
Valoare atribuită
2.048 RON
Data publicării
12.04.2018 12:40
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 17:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.048 RON

din 2.048 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.