Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECRAN DE PROIECTIE MANUAL WS1-180

Număr anunț
DA20051396
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CIOCARLIA (CUI 29185462)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
Cod CPV
38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612,60 RON
Valoare atribuită
612,60 RON
Data publicării
13.04.2018 09:59
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 19:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612,60 RON

din 612,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.