Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASINA AUTOMATA DE SPALAT PODELE Nr. anunt 163362
- Număr anunț
- DA20050669
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
- Cod CPV
- 39713410-0 · Masini de curatare a podelelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.369,60 RON
- Valoare atribuită
- 7.369,60 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 09:34
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.369,60 RON
din 7.369,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro