Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mica publicitate - ref.nr.MBR_DSI 9735/02.04.2018 AJFP Ilfov Bragadiru
- Număr anunț
- DA20042121
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- Grupul de Presa Roman SRL (CUI RO14376529)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350,15 RON
- Valoare atribuită
- 350,15 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 12:20
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
350,15 RON
din 350,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro