Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente, lucrari sisteme de securitate

Număr anunț
DA20046558
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC AVENUE S.R.L. (CUI RO14029864)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.043,88 RON
Valoare atribuită
1.043,88 RON
Data publicării
12.04.2018 15:16
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.043,88 RON

din 1.043,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.