Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT DE RAS 2 LAME,GILETTE

Număr anunț
DA20046775
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BOCSA (CUI 3228225)
Furnizor / câștigător
GRUNDWAL S.R.L. (CUI RO14163610)
Cod CPV
33720000-3 · Aparate de ras si truse de manichiura sau de pedichiura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56 RON
Valoare atribuită
56 RON
Data publicării
12.04.2018 15:26
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56 RON

din 56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.