Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ELECTROCASNICE

Număr anunț
DA20052886
Autoritate contractantă
COMUNA MEREI (CUI 3662541)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
795,63 RON
Valoare atribuită
795,63 RON
Data publicării
13.04.2018 11:02
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

795,63 RON

din 795,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.