Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT CU BARIERA ASEPTICA - MED II 22 E

Număr anunț
DA20050580
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
ROMCLEAN IMPORT SRL (CUI RO7432570)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.250 RON
Valoare atribuită
65.250 RON
Data publicării
13.04.2018 09:30
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.250 RON

din 65.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.