Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PLASA CAMUFLAJ WOODLAND
- Număr anunț
- DA20039231
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
- Furnizor / câștigător
- LAREXIM TRANS LOGISTIC SRL (CUI RO30552015)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.550 RON
- Valoare finală
- 11.550 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 10:20
- Data finalizării
- 13.04.2018 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.