Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimbator de caldura 2325 kW

Număr anunț
DA20046235
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI RO1909840)
Furnizor / câștigător
APLIND SRL (CUI RO15788234)
Cod CPV
42511100-2 · Schimbatoare de caldura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.998,60 RON
Valoare atribuită
69.998,60 RON
Data publicării
12.04.2018 15:04
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.998,60 RON

din 69.998,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.