Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Timplarie PVC cu panel 24 mm alb
- Număr anunț
- DA20045153
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC ''EMANUIL GOJDU'' HUNEDOARA (CUI 4634094)
- Furnizor / câștigător
- Intreprindere Individuala Mixta Muresan Radu (CUI 28177046)
- Cod CPV
- 45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.850 RON
- Valoare atribuită
- 2.850 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 14:26
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.850 RON
din 2.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro