Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire blaturi scolare

Număr anunț
DA36080844
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială nr. 15 Brașov (CUI 29368885)
Furnizor / câștigător
DAMIRWOOD S.R.L. (CUI 46534627)
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.512 RON
Data publicării
05.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.512 RON