Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere autogreder pentru lucrari de reprofilare si intratinere drumuri pietruite
- Număr anunț
- DA20050024
- Autoritate contractantă
- Comuna Bosanci (Primaria) (CUI 4244156)
- Furnizor / câștigător
- FAUN CONSTRUCT SRL (CUI RO18470986)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.770 RON
- Valoare atribuită
- 4.770 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 09:09
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 18:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.770 RON
din 4.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro