Atribuită Cumpărare directă

Reparatii instalatii de climatizare

Număr anunț
DA36081068
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
452,08 RON
Data publicării
05.07.2024 14:27
Data finalizării
08.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,08 RON