Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de sonorizare

Număr anunț
DA20047647
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Furnizor / câștigător
MARCOM FANTASTIC S.R.L. (CUI RO18946886)
Cod CPV
48952000-6 · Sistem de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124.888 RON
Valoare atribuită
124.888 RON
Data publicării
12.04.2018 16:29
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124.888 RON

din 124.888 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.