Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE HARDWARE CALCULATOR
- Număr anunț
- DA20053553
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SEBES (CUI 7796350)
- Furnizor / câștigător
- EUGEN SERVICE COMPUTER S.R.L. (CUI RO27517026)
- Cod CPV
- 30215000-9 · Hardware pentru microcomputere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.840,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.840,35 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 11:26
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.840,35 RON
din 1.840,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro