Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE PENTRU TRADUCTOR DE DEPLASARE DTPA-A-500 M1Z3Z- 1 CONFORM ANUNT 164196/28.03.20

Număr anunț
DA20050748
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
KESACON Kft. (CUI 14911635)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.111,05 RON
Valoare atribuită
1.111,05 RON
Data publicării
13.04.2018 09:37
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.111,05 RON

din 1.111,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.