Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii curente magazie de lemne

Număr anunț
DA20047053
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Szent Istvan" comuna Saniob (CUI 22594397)
Furnizor / câștigător
SC RAUL COM CONSTRUCT SRL-D (CUI 36106933)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.209,54 RON
Valoare atribuită
25.209,54 RON
Data publicării
12.04.2018 15:40
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.209,54 RON

din 25.209,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.