Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE ANVELOPE MS21WST

Număr anunț
DA20040566
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Mures (CUI 4322920)
Furnizor / câștigător
LION VICTORIA S.R.L. (CUI RO13878977)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,73 RON
Valoare atribuită
127,73 RON
Data publicării
12.04.2018 11:23
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,73 RON

din 127,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.