Atribuită Cumpărare directă

Reparatie cf. deviz 78 / 18.06.2024

Număr anunț
DA36081337
Autoritate contractantă
ORASUL MARASESTI (CUI 4410623)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
420,17 RON
Data publicării
05.07.2024 14:27
Data finalizării
05.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,17 RON