Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii instalare,configurare si actualizare sistem de operare Microsoft numai cu licenta client

Număr anunț
DA20046490
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Gospodarie Comunala si prestari servicii destinate protectiei populatiei Costinesti (CUI 14232701)
Furnizor / câștigător
ITLAB SERVICES & SECURITY SRL (CUI RO30928269)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,30 RON
Valoare atribuită
156,30 RON
Data publicării
12.04.2018 15:13
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
12.04.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,30 RON

din 156,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.