Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru „Infiintare parc cu spatii de joaca in Comuna Sfantu Gheorghe"

Număr anunț
DA20047426
Autoritate contractantă
Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
Furnizor / câștigător
PONTIC CONSULT PLUS SRL (CUI 31752585)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
12.04.2018 16:06
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.