Ofertă refuzată Cumpărare directă

Formular ancheta sociala/ cerere si declaratie pe propria persoana

Număr anunț
DA20053257
Autoritate contractantă
COMUNA BACANI (CUI 3394120)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204 RON
Valoare finală
204 RON
Data publicării
13.04.2018 11:15
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.