Ofertă acceptată Cumpărare directă

Film documentar istoric de promovare a Cimitirului Eroilor din Buzau-Necropola eroismului romanesc

Număr anunț
DA20049109
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Furnizor / câștigător
RACCOURCI SRL (CUI 28877074)
Cod CPV
92111000-2 · Servicii de productie de filme cinematografice si de filme video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.500 RON
Valoare atribuită
116.500 RON
Data publicării
13.04.2018 08:26
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116.500 RON

din 116.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.