Număr anunț
DA35153955
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP ARLECHINO (CUI 29075494)
Furnizor / câștigător
SERIOMAD SRL (CUI 28987190)
Cod CPV
79000000-4 · Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.750 RON
Data publicării
29.02.2024 13:46
Data finalizării
01.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.750 RON