Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALATA VERDE

Număr anunț
DA20057045
Autoritate contractantă
Gradinita Nr280 (CUI 8045733)
Furnizor / câștigător
ANDI TRADING (CUI RO15202679)
Cod CPV
03221320-5 · Foi de salata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45,90 RON
Valoare atribuită
45,90 RON
Data publicării
13.04.2018 13:40
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 17:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,90 RON

din 45,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.